Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next vysocina golf next Mateřská škola u čtyř barviček

Mateřská škola u čtyř barviček

Filosofií naší školy je rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy, položit základy celoživotního vzdělávání všem dětem podle jejich možností, zájmů a potřeb.

Mateřská škola u čtyř barviček

Mahenova 3
58601 Jihlava

Telefon: 567 303 636
E-mail: msmahenova@msmozaikaji.cz
Web: http://msmozaikaji.cz/mahenova/


"Tak jako se navlékají barevné korálky,tak děti získávají nové poznatky, zkušenosti, přátelství, pocit sounáležitosti".
Mateřská škola Mahenova 3 je jedním ze sedmnácti odloučených pracovišť právního subjektu Mateřská škola Mozaika Jihlava, je to čtyřtřídní škola s kapacitou 100 dětí, umístěná  v klidné lokalitě na sídlišti v okrajové části Jihlavy.Činnost v této škole byla zahájena 1.1.1967.Prostorné a prosluněné třídy dávají dostatek možností pro pohybové a herní aktivity dětí.Všechny třídy jsou vybaveny gymnastickými sestavami, novým nábytkem, audio technikou, PC, koutky pro námětové hry, dostatečným množstvím pomůcek a hraček.Školu obklopuje velká zahrada, která je využívaná k pohybovým aktivitám dětí a k akcím školy. Naší snahou je vybavit zahradu novým zařízením,aby poskytovala lepší podmínky pro pobyt dětí venku.V součinnosti s ředitelstvím,Magistrátem a sponzory se nám tento úkol daří úspěšně plnit.Filosofií naší školy je rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy, položit základy celoživotního vzdělávání všem dětem podle jejich možností, zájmů a potřeb.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.