Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next vysocina golf next Mateřská škola U Skřítků

Mateřská škola U Skřítků

MŠ pracuje podle Školního vzdělávacího programu.Výchovná práce vychází ze současného pohledu na funkci a význam předškolní výchovy.

Mateřská škola U Skřítků

Seifertova 6
58601 Jihlava

Telefon: 567303495
E-mail: seifertovams@seznam.cz
Web: http://www.msmozaikaji.cz/seifertova/projekty.htm


MŠ pracuje podle Školního vzdělávacího programu.Výchovná práce vychází ze současného pohledu na funkci a význam předškolní výchovy. Osobnost dítěte je chápána a respektována jako jedinečná individualita.Škola poskytuje širokou nabídku podnětů podle zájmů dětí ,jejich schopností a individuálního tempa.Průběh dne je koncipován tak, aby byla dodržena všechna zdravotní hlediska a respektována duševní hygiena dětí.
Děti jsou vedeny k rozvoji tvořivosti ve všech činnostech a k citlivému vnímání a prožívání všech dějů kolem.Vše probíhá přirozenou, hravou formou. Pro rozvoj poznávacích procesů, prvotní ekolog. výchovy a zdravého stylu života je prioritně využíván pobyt venku.
Kolektiv MŠ pracuje podle dlouhodobého projektu Ekologická výchova, jehož součástí je i projekt turistických vycházek do přírody, poznávání historie rodného města a okolí /Zaječí skok, Řásná, Hornická stezka, Roštejn/.

Kontakt:

Mateřská škola U Skřítků-Jihlava
Seifertova 6
586 01 Jihlava
 
tel: 567303495


E-mail: seifertovams@seznam.cz

[Web-Mateřská škola U Skřítků]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.