Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next vysocina golf next Speciální Mateřská škola Třebíč

Speciální Mateřská škola Třebíč

Jedna třída se nachází v přízemí budovy a je obsazována převážně dětmi s tělesnými a více vadami, druhá třída je v poschodí a jsou zde děti se smyslovými a více vadami.

Speciální Mateřská škola Třebíč

Družstevní 1079
67401 Třebíč

Telefon: 568 848 043
E-mail: spmstrebic@o2active.cz
Web: http://www.spms-trebic.unas.cz


Jedna třída se nachází v přízemí budovy a je obsazována převážně dětmi s tělesnými a více vadami, druhá třída je v poschodí a jsou zde děti se smyslovými a více vadami. V budově se nachází ještě další příspěvková organizace zřizovaná Městem Třebíč – Denní rehabilitační stacionář pro děti a mládež. Tato skutečnost umožňuje naší SpMŠ další odbornou nadstandardní péči v oblasti rehabilitací, terapií, odborného lékařského dozoru a svozu části dětí nadačním automobilem. Obě zařízení se také dělí o školní zahradu a společně využívají jejího zařízení a vybavení (altán, průlezky, bazén…) Tělesnou rehabilitaci a terapii pro všechny děti zajišťují dvě rehabilitační sestry: Jana Sedláková a Jana Hájková. Logopedickou péči vykonává Mgr. Nataša Nechvátalová, ortoptickou péči oční sestra Dagmar Štěrbová. Odborný lékařský dohled nad SpMŠ vykonává MUDr. Josef Nováček. Konzultantem PPP je Mgr. M. Krejčí, dohlížejícím lékařem pro oční vady MUDr. Kousalíková a pro sluchové a logopedické vady MUDr. Grégrová.
Výchovná práce:
Motto školy je : „POMOZ MI, ABYCH TO DOKÁZAL SÁM!" Ve speciální mateřské škole s dětmi pracují 4 pedagogické pracovnice se specializací speciální pedagog a jedna předškolní pedagožka. Tři učitelky mají vysokoškolské vzdělání – speciální pedagog. Škola má jednoho provozního zaměstnance. Dále se o děti starají:1 zdravotní sestra specializovaná na oční vady – ortoptička, tělesnou rehabilitaci fyzioterapii a logopedickou péči každodenně zajišťují další odborní pracovníci Stacionáře.Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.