Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next zlinsky-kraj golf next Křesťanská mateřská škola

Křesťanská mateřská škola

Cíle dlouhodobé-vést děti k tomu, aby získávaly věku přiměřenou fyzickou, psychickou i sociální samostatnost a základy kompetencí důležitých pro jeho další rozvoj a učení, pro život a vzdělávání.

Křesťanská mateřská škola

Za Radnicí 1823
68603 Staré Město

Telefon: 572 541 031
E-mail: mskrstmesto@uhedu.cz
Web: http://www.kms-stmesto.cz


Cíle dlouhodobé
vést děti k tomu, aby získávaly věku přiměřenou fyzickou, psychickou i sociální samostatnost a základy kompetencí důležitých pro jeho další rozvoj a učení, pro život a vzdělávání
akceptovat vývojová specifika dětí předškolního věku a důsledně je promítat do obsahu, forem a metod jejich vzdělávání
umožňovat rozvoj každého dítěte v rozsahu jeho individuálních možností a potřeb
podílet se na zdravém citovém, rozumovém a tělesném rozvoji a na osvojení základních pravidel chování, základních životních hodnot a mezilidských vztahů

Už řadu let vodí staroměstští rodiče své děti do Křesťanské mateřské školy v ulici Za Radnicí. K počátkům se musíme vrátit do vzrušené atmosféry začátku let devadesátých.
Nejen naše obec se osamostatnila, hlavně z lidí spadla tíseň let komunistické éry a společností hýbaly snahy navázat nejen na původní přerušené kořeny, ale hledat nové cesty vývoje ve svobodné budoucnosti především pro nové generace.
Rodiče si uvědomovali nutnost změn ve výchově i ve školství. Aby bylo možno těm rodičům, kteří chápali křesťanské hodnoty a chtěli v nich vychovávat své děti, poskytnout pomoc v křesťanské výchově dětí odmalička, několik žen z iniciativy Klubu křesťanských žen v našem okrese se snažilo jednáním s obcemi a školským úřadem docílit zájmu odpovědných osob o myšlenku zavést křesťanskou výchovu v mateřských školách. Byl navázán kontakt s církvemi, ministerstvem školství, školským úřadem v okrese, Střední pedagogickou školou v Kroměříži, s KMŠ ve Zlíně. Po řadě nelehkých jednáních bylo dosaženo souhlasu k ustavení křesťanských školek tam, kde o to projeví dostatečná část veřejnosti a obce zájem.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.