Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next zlinsky-kraj golf next Mateřská škola 5. května

Mateřská škola 5. května

Mateřská škola 5.května 1527 se nachází v klidné, okrajové části města Rožnova pod Radhoštěm.

Mateřská škola 5. května

Mateřská škola 5. května

5. května 1527
75661 Rožnov pod Radhoštěm

Telefon: 571 653 165
E-mail: alena.manakova@seznam.cz
Web: http://www.ms5kvetna.cz


Mateřská škola 5.května 1527 se nachází v klidné, okrajové části města Rožnova pod Radhoštěm. Je umístěna ve dvoupodlažní budově, sestavené ze dvou samostatných bloků spojených vstupní chodbou, její součástí je i školní jídelna. Rozsáhlá, členitá, dobře vybavená školní zahrada nabízí dětem celoročně dostatek přirozeného pohybu, v zimních měsících sáňkování a bobování, v letních otužování v dětském bazénku.

Mateřská škola je zařízená variabilním nábytkem, který umožňuje vytvářet pro děti v jednotlivých třídách hrací koutky i pracovní centra, ve třídách je dostatek prostoru pro pohybovou aktivitu. Děti mají snadný přístup k hračkám, výtvarným i pracovním pomůckám a materiálům.

Provoz mateřské školy je od 6,30 do 16,30 hodin.

Kapacita školy je 56 dětí, tyto děti jsou rozděleny do dvou tříd, které jsou označené dětskými obrázkovými symboly . V naší mateřské škole najdete třídu Berušek a třídu Žabiček. Do třídy Berušek se zařazují především děti 3 - 4 leté, které se s prostředím naší školky seznamují a přizpůsobují novému kolektivu. Do třídy Žabiček přecházejí děti starší 4 let, které si již vybírají zájmové kroužky jako je výtvarný, keramický, anglický, hudební, předplavecký a lyžařský výcvik. Výchovně vzdělávací práci s dětmi zabezpečují čtyři kvalifikované učitelky s dlouholetou praxi a k plynulému chodu mateřské školy přispívají provozní zaměstnanci a pracovnice školní jídelny. Také děti s vadou řeči mají zajištěnou logopedickou péči.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.