Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next zlinsky-kraj golf next Mateřská škola Gorkého

Mateřská škola Gorkého

Filozofií naší školy je osobnostně orientovaná výchova, která vychází z potřeb, které jsou spjaty s individualitou dítěte. Dítě dostává příležitost uplatnit se ve své mnohostranné aktivitě, přirozeně se projevovat, spolurozhodovat, souhlasit i oponovat.

Mateřská škola Gorkého

Gorkého 2566
76701 Kroměříž

Telefon: 573 337 362
E-mail: ms.gorkeho@ms-kromeriz.cz
Web: http://www.materskeskolky.cz/gorkeho


Filozofií naší školy je osobnostně orientovaná výchova, která vychází z potřeb, které jsou spjaty s individualitou dítěte. Dítě dostává příležitost uplatnit se ve své mnohostranné aktivitě, přirozeně se projevovat, spolurozhodovat, souhlasit i oponovat.
1. třída - hrušky
- p. uč. BRADOVÁ Jarmila
- speciální pedagog – logoped p.ředitelka Bc. HRDINOVÁ Šárka
Speciální třída pro děti s vadami řeči. S dětmi pracuje učitelka, která má kurz logopedické prevence. Individuální logopedickou péči zajišťuje speciální pedagog. Do této třídy jsou zařazeny děti s těžší vadou řeči, nebo ty, u kterých je porušena výslovnost více hlásek. Jsou zde zařazovány se souhlasem rodičů. V této třídě je snížený počet dětí.
2. třída - jabka
- p.uč. Kalinová Sabina
- p.uč. Moricová Bohdana

3. třída - třešně
- p.uč. Caletková Taťána
- p.uč. – zástupce řed. VLČKOVÁ Jana

4. třída - švestky
- p.uč. BERGEROVÁ Eva
- p. uč. Guzejová Lenka

5. třída - MŠ Trávník
- p. uč. Bochořáková Marie
- p. uč. Přecechtělová Iveta

Ve všech třídách pracujeme podle školního vzdělávacího programu, jehož vzdělávací cíle učitelky v jednotlivých třídách zpracovávají v třídním vzdělávacím plánu. S konkrétními činnostmi se mohou rodiče seznámit na informačních panelech v šatnách svých dětí.
U dětí předškolního věku je využívána Metoda dobrého startu, kde se pracuje se známými písněmi s rytmickým doprovodem a pohybem dětí. S trojhranným programem provádíme grafomotorická cvičení, zařazujeme cviky na uvolnění ruky. MDS přispívá k lepší připravenosti dětí pro školní práci a usnadňuje jim vstup do 1. ročníku ZŠ.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.