Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next zlinsky-kraj golf next Mateřská škola Kraiczova

Mateřská škola Kraiczova

Naše MŠ je trojtřídní s kapacitou 75 dětí. Přestože jsme školou sídlištního typu nedaleko od středu města, obklopuje nás dostatek zeleně a rozsáhlá školní zahrada. Na zahradě máme průlezky, houpačky, několik pískovišť, přístřešky, lavičky i hřiště pro míčové hry.

Mateřská škola Kraiczova

Kraiczova 36
75701 Valašské Meziříčí

Telefon: 571 622 882
E-mail: mskraiczova@volny.cz
Web: http://www.mskraiczova.cz/


Naše MŠ je trojtřídní s kapacitou 75 dětí. Přestože jsme školou sídlištního typu nedaleko od středu města, obklopuje nás dostatek zeleně a rozsáhlá školní zahrada. Na zahradě máme průlezky, houpačky, několik pískovišť, přístřešky, lavičky i hřiště pro míčové hry.

Školka samotná je moderní, prostorná a vzdušná a výbavou plně odpovídá současné úrovni péče o děti. Třídy jsou vybaveny hračkami a hrami, které rozvíjejí dětskou tvořivost, hudebními nástroji i audiovizuální technikou, včetně PC.
V roce 2003 proběhla rozsáhlá rekonstrukce budovy, byla provedena výměna stávajících dřevěných oken za plastová a byla kompletně přebudována sociální zařízení v celé budově. Nové toalety a umývárny dostaly děti ve všech odděleních a i provozní prostory byly vybaveny moderním hygienickým zařízením, odpovídajícím plně všem normám a požadavkům.

Anglický jazyk jsme pro výuku zvolili nejenom proto, že je to v současnosti prakticky nejuniverzálnější světový jazyk, ale i proto, že má mnoho výhod z hlediska zvládnutí jeho základů dětmi v předškolním věku.
Řeč je gramaticky méně náročná a většina slov je krátkých a snadno vyslovitelných. V naší školce máme s angličtinou již více než desetiletou zkušenost. V současné době pracujeme podle učebnice "Cookie and Friends - úroveň A+B" pro předškolní děti, doplněnou o kazety, vymalovánky a pracovní listy. To vše zajišťuje dobrou propracovanost výuky pro děti, které ještě neumějí číst a psát. 

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.