Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next zlinsky-kraj golf next Mateřská škola Louky

Mateřská škola Louky

Mateřská škola Zlín, U Dřevnice 206, příspěvková organizace tvoří současně tvoří současně Mateřskou školu Prštné( detašované pracoviště).

Mateřská škola Louky

U Dřevnice 206
76302 Zlín-Louky

Telefon: 577 105 537
E-mail: ms_louky@quick.cz
Web: http://www.ms-louky.info

Hodnocení

Špatná organizace, využití potenciálu nadanych děti nulové. Pedagogicky sbor velmi špatný s výjimkou p. ředitelky a p. učitelky Barcuchove.
kajka | 2014-09-16

Přečtěte si a dpolňte hodnocení školky >


Mateřská škola Zlín, U Dřevnice 206, příspěvková organizace tvoří současně tvoří současně Mateřskou školu Prštné( detašované pracoviště). Mateřská škola Louky je tří třídní, z toho je tvořena z jedné třídy speciální pro děti s vadami řeči. Mateřská škola Prštné je jednotřídní. Školy se nacházejíce vzdálenosti dvou kilometrů od sebe, jsou v klidné a zelení obklopené městské části města Zlína. Navštěvují je děti od 2 do 7 let.
Obě školy jsou prostorné, slunné a vzdušné, při rekonstrukci byl použit barevný program Mgr. Jarmily Přibylové-Kudrnové, což velmi pozitivně působí na rozvoj estetické vnímání dětí. Třídy jsou vybaveny barevným nábytkem a doplňky, moderními hračkami a učebními pomůckami. Obě mateřské školy mají vlastní moderně vybavené kuchyně, přičemž Mateřská škola Louky i samostatnou jídelnu. Pro rozvoj tělesných aktivit dětí patří i tělocvičny v obou zařízeních. V odpoledních hodinách zde probíhají pronájmy různých tělovýchovných aktivit. Jednou z nich je Taneční škola Fortuna Zlín, která vyučuje sportovně - společenské tance. Velká řada dětí naší mateřské školy odchází odpoledne přímo ze třídy do tělocvičny. Pro chlapce je zde výbornou nabídkou spolupráce s místním oddílem kopané předškolních dětí. Jelikož máme v Mateřské škole Louky v horním patře pronájem Pedagogicko-psychologické poradny, plně využíváme spolupráce s ní. Naše děti se účastní speciálních programů grafomotoriky, Metody dobrého stratu pod vedením odborníků. Nedílnou součástí spolupráce je odborná pomoc i rada při práci s dětmi ve speciální třídě. Areál Mateřské školy Louky je obklopen rozlehlou nadstandardně vybavenou školní zahradou se vzrostlou zelení a promyšlenými dřevěnými hracími prvky pro děti různých věkových skupin. Ke školní zahradě přiléhá v těsné blízkosti rozsáhlé travnaté fotbalové hřiště, které je plně využíváno pro volný a bezpečný pohyb dětí. Areál Mateřské školy Prštné je rovněž rozsáhlý a plný zeleně. Mezi další pozitivum je umístění Knihovny Františka Bartoše do přilehajících prostor mateřské školy Prštné. Exkurzemi a možnostmi spolupráce s knihovnou rozšiřujeme kulturně-estetické cítění dětí a kladný vztah ke knize.

Kontakt:

Mateřská škola Louky
U Dřevnice 206
763 02  Zlín-Louky

Tel: +420 577 105 537
Mobil: +420 607 536 960

Email: ms_louky@quick.cz

[Web-Mateřská škola Louky]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.