Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next zlinsky-kraj golf next Mateřská škola Morysův dům I.

Mateřská škola Morysův dům I.

Trojtřídní mateřská škola Morysův dům I. ve Zlíně je umístěna na hlavní třídě Tomáše Bati v přízemí Morysova domu na okraji centra města Zlína. MŠ má velmi dobré dopravní spojení jak do centra města (bus č. 31, 54), tak rovněž do okrajových čtvrtí města Zlína.

Mateřská škola Morysův dům I.

tř. Tomáše Bati 1285
76001 Zlín

Telefon: 577 225 333
E-mail: morysak@seznam.cz
Web: http://www.msmorysak.cz/


Vycházky do přírody se zaměřením na roční období – jaro, léto, podzim, zima. Snažíme se rozvíjet fyzické zdraví, zdatnost a odolnost dětí.
Logopedická náprava řeči s logopedickou asistentkou na škole s cílem podchytit všechny věkové skupiny; zvláště se  zaměřujeme na děti odcházející do ZŠ. Logopedická péče je v naší MŠ na velmi dobré úrovni.
Návštěva základní školy – navázání spolupráce – podzim pro předškolní děti.
Návštěva loutkových představení na Malé scéně a v Domě kultury – podle pozvánek.
Pravidelná preventivní lékařská prohlídka dětského chrupu – 2x ročně.
Cvičení v tělocvičně – sokolovna 1x za měsíc.
Návštěva dětí do knihovny – několikrát ročně.
Mikulášská besídka s nadílkou
Vánoční besídka pro rodiče s pohoštěním, kde společně koledujeme, recitujeme a citlivě vnímáme atmosféru adventu a vánočních stromečků. Pohoštění zajišťuje výbor rodičů a paní kuchařky.
Oslava jara a velikonoc – děti se učí zdobit kraslice, perníčky, učíme se jarnímu koledování.
Besídka ke Dni matek spojená s pohoštěním pro všechny, kteří nás mají rádi. Pohoštění zajišťuje výbor rodičů a paní kuchařky. Tato akce se stala v MŠ tradicí.
Karneval ke Dni dětí – sportovní dopoledne, které začíná průvodem masek do okolí MŠ a pokračuje na zahradě MŠ soutěžemi dětí. Tuto akci sponzorují rodiče dětí a výbor rodičů při MŠ.
Školní výlet MŠ - vlakem do Vizovic do zámecké zahrady.
Rozloučení s předškolními dětmi formou opékání špekáčků. Děti si společně zazpívají a odcházejícím dětem jsou předány dárečky od výboru rodičů.Trojtřídní mateřská škola Morysův dům I. ve Zlíně je umístěna na hlavní třídě Tomáše Bati v přízemí Morysova domu na okraji centra města Zlína. MŠ má velmi dobré dopravní spojení jak do centra města (bus č. 31, 54), tak rovněž do okrajových čtvrtí města Zlína.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.