Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next zlinsky-kraj golf next Mateřská škola Pod Svahy

Mateřská škola Pod Svahy

Budova naší mateřské školy je umístěná ve velmi pěkném, klidném prostředí. Nedaleko ní se nachází studánka, která vyvěrá ze zdejších Mařatských kopců, kam často směřují vycházky dětí.

Mateřská škola Pod Svahy

Pod Svahy 1006
68601 Uherské Hradiště

Telefon: 572 570 513
E-mail: mspsvuh@uhedu.cz
Web: www.mspodsvahy.cz


Budova naší mateřské školy je umístěná ve velmi pěkném, klidném prostředí. Nedaleko ní se nachází studánka, která vyvěrá ze zdejších Mařatských kopců, kam často směřují vycházky dětí.Odtud také „připlul" název pro náš vzdělávací program. S dětmi si povídáme o tom, jak se ze studánky může stát potůček, potok a dále řeka, co všechno na své cestě pramínek prožívá, jak postupně nabaluje zkušenosti a moudrosti, co všechno mu pomáhá ke zdroji informací. Tato situace se dá jemně připodobnit k vlastnímu životu dětí. Aby se pro vodu ke studánce lidé i zvířata vraceli je nutné ji udržovat v čistotě a pořádku. Zní to možná příliš pohádkově, ale také my si přejeme, aby se naše MŠ stala prostředím čistým a podnětným a aby  vždy byla zdrojem informací, které dětem podají pomocnou ruku při orientaci v současném uspěchaném světě.
V letošním školním roce bude mateřská škola Pod Svahy pracovat v kolektivu, který je částečně doplněn novými zástupci z řad pedagogů, ale také správních zaměstnanců. Tato situace nám poskytuje několik úrovní spolupráce, které mohou obohatit všechny, jenž se podílejí svou účastí na veškerém dění v mateřské škole.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.