Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next zlinsky-kraj golf next Mateřská škola s křesťanskou výchovou

Mateřská škola s křesťanskou výchovou

Školní vzdělávací program je vypracován na téma "Jsem člověkem na zemi" a zaměřuje se na všestranny elementární rozvoj osobnosti dítěte na základě křesťanské víry

Mateřská škola s křesťanskou výchovou

Husova 838
68601 Uherské Hradiště

Telefon: 572 564 30
E-mail: mshusuh@uhedu.cz
Web: http://skolka.hostservis.cz/


Školní vzdělávací program je vypracován na téma "Jsem člověkem na zemi" a zaměřuje se na všestranny   elementární rozvoj osobnosti dítěte na základě křesťanské víry .

Posláním této mateřské školy je nabídnout rodičům výchovu dětí v křesťanském duchu. K výchově v naší mateřské škole patří mimo základní křesťanské hodnoty také vedení dětí k samostatnosti, ke společenství, k schopnosti umět se samostatně rozhodnout a radosti z učení. V atmosféře lásky, bezpečí a důvěry jsou dítěti dány možnosti vypořádat se s sebou a se svým okolím. Mateřská škola je zařízení s celodenním provozem, doplňující rodinu. Zaměřujeme se na rozvoj celé osobnosti dítěte.
Výchova zahrnuje oblast duchovní, sociální, citovou a tělesnou. Naším cílem je dovést dítě k touze poznávat, učit se, objevovat, zkoumat, soustředit se a vynalézat. V sociální oblasti se zaměřujeme na rodiny neúplné, rodiny sociálně slabé, rodiny s více dětmi. Metodická oblast spočívá pochopitelně ve hře, která nejlépe odpovídá vývojovému stadiu dítěte. Pracujeme ve skupinách heterogenních, tedy věkově smíšených.
V současné době dochází do mateřské školy 48 dětí ve věku 3 – 7 let. Mateřská škola se nachází na ulici Husova, v blízkosti nemocnice.V okolí budovy mateřské školy máme k dispozici krásnou zahradu, kde trávíme s dětmi většinu pobytu venku. Interiér budovy je velmi vkusně vybaven, doplněn výrobky dětí.
Klademe velký důraz na spolupráci rodiny a školy. Pro rodiče dětí, ale i pro veřejnost pořádáme mnoho specifických slavností a svátků během roku.

Kontakt:

Mateřská škola s křesťanskou výchovou
Husova 838
686 01 Uherské Hradiště

TEL.:572 564 305      
     572 564 301      

[Web-Mateřská škola s křesťanskou výchovou]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.