Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next zlinsky-kraj golf next Mateřská škola Santražiny

Mateřská škola Santražiny

Naše škola má širší zaměření na estetickou oblast. Dalšími aktivitami je výuka angličtiny, kroužky hry na flétnu, taneční , sportovní, plavecký výcvik, logopedická prevence a škola v přírodě. Vyzdvihujeme otázky ekologické a ochrany životního prostředí.

Mateřská škola Santražiny

Santražiny 4224
76001 Zlín

Telefon: 577430301
E-mail: santraziny@volny.cz
Web: http://www.mujweb.cz/skolstvi/ms_santraziny/home.htm#Zaměření%20tříd

Hodnocení

Spíše slabší školka. Učitelky vesměs mladé bez zkušeností, nemají vřelý přístup k dětem, křičí na děti. Starší učetelky mnohem lepší přístup. Z mladých učitelek je vyborná pouze p. uč.Kučerová. Pod novým vedením zrušeny besídky, učitelky dětem málo čtou, raději pustí pohádku z rádia. Při špatném počasí často místo jakéhokoli výchovného programu pouštěli dětem pohádky v televizi... Příprava předškoláku k zápisu pouze pár měsíců před zápisem, pak nic. Znovu bych si tuhle MŠ již rozhodně nevybrala.
| 2014-10-24

Přečtěte si a dpolňte hodnocení školky >


Naše škola má širší zaměření na estetickou oblast. Dalšími aktivitami je výuka angličtiny, kroužky hry na flétnu, taneční , sportovní, plavecký výcvik, logopedická prevence a škola v přírodě. Vyzdvihujeme otázky ekologické a ochrany životního prostředí.Cílem všech zaměstnanců je, aby se děti v MŠ cítily šťastné, spokojené. Spolupráce s rodiči je založena na každodenních osobních kontaktech při předávání dětí, umožnění vstupu do tříd, účasti na školních akcích, aktuální informovanosti na nástěnkách.
Filosofií školy je rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy, položit základy celoživotního vzdělávání podle možností, zájmů a potřeb dítěte. Pracujeme podle svého školního vzdělávacího programu „objevujeme svět pro život“. Využíváme Kurikula předškolní výchovy, Kurikula podpory zdraví, témat. bloků s pracovními listy, Barevných kamínků, metodických listů pro předškolní Vzdělávání, programu Začít spolu. Nejvíce se opíráme o novou publikaci „Objevujeme svět pro život“.

Mateřská škola byla založena v roce 1979 a jejím zřizovatelem je Úřad města Zlína. MŠ původně patřila n.p. Svit, ale v roce 1993 ji převzal do své správy Úřad města Zlína. V roce 1997 začala školka spolupracovat s taneční školou pro děti Koťata.
Hygienická kapacita školky je stanovena OHS na 100 dětí, ale MŠ je dimenzována na 120 dětí. Má čtyři velké světlé třídy a obrovskou zahradu s dobrým vybavením. Součástí zahrady jsou i venkovní sprchy a bazén, začátkem 80.let zde byla ještě dostavěna sauna pro děti.

Kontakt:

Mateřská škola Santražiny,Zlín
Santražiny 4224
76001 Zlín

Tel : 577430301

e-mail:santraziny@volny.cz

[Web-Mateřská škola Santražiny]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.