Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next zlinsky-kraj golf next Mateřská škola Seifertova

Mateřská škola Seifertova

Naše mateřská škola se nachází uprostřed sídliště, v blízkosti centra města Valašské Meziříčí. Je tvořena dvěma budovami spojenými chodbou se šatnami a společnou kuchyní.

Mateřská škola Seifertova

Seifertova 160
75701 Valašské Meziříčí-Krásno nad Bečvou

Telefon: 571 622 785
E-mail: msseifert@quick.cz
Web: http://www.msseifertova.cz


Naše mateřská škola se nachází uprostřed sídliště, v blízkosti centra města Valašské Meziříčí. Je tvořena dvěma budovami spojenými chodbou se šatnami a společnou kuchyní.Vzhledem k tomu, že patří mezi nejstarší mateřské školy ve městě, snažíme se postupně rekonstruovat jednotlivé části budov a zařízení.
Prostorná zahrada kolem celé mateřské školy je osázena zelení a vzrostlými stromy. Její členitý terén nám umožňuje zimní sáňkování a bobování, v letních dnech využíváme bazén a mlhoviště. Zahrada je vybavena dřevěnými (ekologickými) hracími prvky s doskokovými zónami, pískovišti a domečky, které jsou dětmi využívány ke skupinovým hrám. K pohybovým aktivitám můžeme dětem nabídnout také kola, koloběžky, motokáry.V mateřské škole je sedm prostorných esteticky vybavených tříd s přilehlými umývárnami a přípravnami pro výdej jídla. Velká chodba a schodiště s akváriem je vyzdobena dětskými výtvarnými pracemi, kterými je dotvářeno příjemné prostředí v naší mateřské škole.
Nadstandartní nabídka
Ambulantní logopedická péče, kterou vykonávají odborné logopedické asistentky naší mateřské školy. Věnují se dětem s jednoduššími vadami řeči. Péče probíhá za aktivní spolupráce rodičů jednou za čtrnáct dní.
Předplavecká výuka, kterou zajišťuje plavecká škola ve Valašském Meziříčí. Děti se formou hry, spojenou s využitím doplňkových pomůcek seznamují s vodou, učí se základy splývání a plavání.
Zimní lyžování, které je organizováno ve spolupráci se ZŠ Křižná umožňuje dětem upevnit si základní dovednosti při lyžování a rozvíjet fyzickou zdatnost.
Pobyt ve škole v přírodě v rekreační oblasti Horní Bečva, kde se děti zapojují do činností a her ve zdravém prostředí. Formou turistických výletu poznávají přírodní krásy a jsou vedeny ke kladnému vztahu k přírodě.

Kontakt:

Mateřská škola Seifertova
Seifertova 160
757 01  Valašské Meziříčí-Krásno nad Bečvou

Tel:+420 571 622 785  
   
Email: msseifert@quick.cz

[Web-Mateřská škola Seifertova]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.