Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next zlinsky-kraj golf next Mateřská škola Sluníčko

Mateřská škola Sluníčko

Základním východiskem pro naši práci je filosofie Mateřské školy podporující zdraví, která v souladu s požadavky Rámcového programu usiluje o proměnu pedagogického přístupu k dítěti, o změnu ve vnímání každého dítěte jako jedinečné osobnosti.

Mateřská škola Sluníčko

Rovná 400
76315 Slušovice

Telefon: 577 983 245
E-mail: mat.skola@tiscali.cz
Web: http://www.msslunicko.cz


Základním východiskem pro naši práci je filosofie Mateřské školy podporující zdraví, která v souladu s požadavky Rámcového programu usiluje o proměnu pedagogického přístupu k dítěti, o změnu ve vnímání každého dítěte jako jedinečné osobnosti. Pomocí hlavně prožitkového učení vytváříme u dětí kompetence, jejichž součet definuje dítě, které mateřskou školu opouští, jako osobnost samostatnou, sebevědomou a sebejistou, s vlastním rozumem, schopnou dívat se kolem sebe, uvažovat, tvořivě přemýšlet a jednat, osobnost přizpůsobivou, odvážnou a také zodpovědnou, ochotnou nejen přijímat, ale také dávat, schopnou dále se rozvíjet, učit se všemu, co bude v životě potřebovat a aktivně čelit problémům, které život přináší.A pokud se nám tato práce bude dařit a naše děti takové budou, je to pro každou paní učitelku to nejlepší vysvědčení za její práci.

Základem naší práce je osobnostně orientovaný model výchovy. Naším univerzálním cílem je tedy naplňování potřeb dítěte a podpora jeho učení. Hlavní ideou je snaha zajistit zdraví dítěte, jeho duševní pohodu a příznivou životní perspektivu. Respektujeme jeho přirozená práva a potřeby, podporujeme jeho osobnostní rozvoj, probouzíme jeho chuť poznávat, tvořit a učit se. Při každodenním pobytu dětí ve školce běžnými metodami a formami práce, důraz klademe především na hrové činnosti dětí, které ve spojitosti s prožitkem tvoří základ dětského učení a poznávání světa. Snažíme se ale také o hledání nových cest k naplňování požadavků Rámcového programu, učí se tedy nejen děti, ale i učitelky.

Kontakt:

Mateřská škola  Sluníčko
Rovná 400
763 15  Slušovice

Tel:+420 577 983 245 
    
Email: mat.skola@tiscali.cz

[Web-Mateřská škola  Sluníčko]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.