Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next zlinsky-kraj golf next Mateřská škola Stonožka

Mateřská škola Stonožka

Hlavní myšlenkou naší MŠ je podpořit kamarádské vztahy mezi starším a mladším kamarádem, toleranci staršího dítěte k mladšímu (i naopak), jeho pomoci v různých situacích a tím napomáhat k odbourávání tzv. šikanování.

Mateřská škola Stonožka

Slovenská 1808
76001 Zlín

Telefon: 577 430 353
E-mail: info@skolkazlin.cz
Web: http://www.skolkazlin.cz


Hlavní myšlenkou naší MŠ je podpořit kamarádské vztahy mezi starším a mladším kamarádem, toleranci staršího dítěte k mladšímu (i naopak), jeho pomoci v různých situacích a tím napomáhat k odbourávání tzv. šikanování.

Základním cílem je vytvořit pohodu a pěkné vztahy. Nejvíce je hodnocena tvůrčí práce učitelky, snaha naslouchat, naplnit potřeby dětí a vzájemně si porozumět. Na naší škole se připravují na budoucí povolání i studentky Soukromé pedagogicko-sociální školy, kdy u nás provádí celoroční praxi.
Vypracovali jsme nový školní projekt, který odpovídá novému státem schválenému Rámcovému programu pro předškolní vzdělávání. Je sestaven do tématického bloku, který je zaměřený nejen na roční období, ale i na rozvoj mezilidských vztahů, navazuje na předchozí zážitky a zkušenosti, přináší stále nové poznatky a prožitky. Zároveň do každého tématu je zakomponováno pět oblastí předškolního vzdělání :
1. Biologická oblast
2. Psychologická oblast
3. Interpersonální oblast
4. Sociálně-kulturní oblast
5. Environmentální oblast

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.