Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next zlinsky-kraj golf next Mateřská škola Tečovice

Mateřská škola Tečovice

Mateřská škola Tečovice má již mnohaletou tradici. V nové budově sídlí toto předškolní zařízení již 22 let.

Mateřská škola Tečovice

Tečovice 112
76302 Zlín 4

Telefon: 577 105 006
E-mail: mstec@zlinedu.cz
Web: http://www.zstecovice.cz/index.php?page_name=materska_skola&dynamic=0&uid=


Mateřská škola Tečovice má již mnohaletou tradici. V nové budově sídlí toto předškolní zařízení již 22 let.Je součástí Základní školy Tečovice, okres Zlín, příspěvková organizace. Zřizovatelem je obec Tečovice.

Mateřská škola je doplňující institucí rodinné výchovy. Učí dítě životu v kolektivu jeho vrstevníků. Pedagogické pracovnice jsou partnery rodičů ve výchově, jejich spolupracovnicemi. Proto vítáme, když se rodiče obrací se na pedagogy s případnými problémy ve výchově dítěte, aby postup rodiny i školy byl v jednotě, ve shodě. Sdělte nám Vaše postřehy, připomínky, žádosti, přání, výtky. Chceme pro Vaše děti připravovat radostné prostředí s přátelskou pohodou, pochopením pro dětské starosti, chceme, aby se Vaše dítě cítilo dobře a prožilo v pozitivním ladění dobu pobytu v kolektivním zařízení.
Rodiče jsou členy Sdružení rodičů a přátel školy. Zúčastňují se akcí organizovaných radou rodičů, pomáhají podle svých možností při akcích pořádaných pro děti, zajímají se o život a problémy zařízení, do jehož péče své dítě na převážnou část dne svěřují. Přispívají svými nápady, případně hmotnou či fyzickou pomocí ke zlepšení situace a stavu předškolního zařízení. Jsou vydatným a nezastupitelným pomocníkem mateřské školy v péči o své děti.

Kontakt:

Mateřská škola  Tečovice
Tečovice 112
763 02 Zlín 4

Tel:+420 577 105 006 
    
Email: mstec@zlinedu.cz

[Web-Mateřská škola  Tečovice]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.