Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next zlinsky-kraj golf next Mateřská škola Vizovice

Mateřská škola Vizovice

Program je zpracován v souladu s RVP PV ,vychází z cílů 5 oblastí tohoto programu.Je zpracován do tématických celků a paní učitelky si tyto celky rozpracovávají v třídních programech do tématických částí – podtémat.

Mateřská škola Vizovice

Palackého nám. 888
76312 Vizovice

Telefon: 577 452 726
E-mail: msviz@zlinedu.cz
Web: http://www.vizovice.eu/skolstvi/materska-skola/2006-08-01.html


Program je zpracován v souladu s RVP PV ,vychází z cílů 5 oblastí tohoto programu.Je zpracován do tématických celků a  paní učitelky si tyto celky rozpracovávají v třídních programech do tématických částí – podtémat.

Pohádka provází děti celým rokem ,ukazuje krásu ročních období,vede je ke zdravému životnímu stylu, ochranně životního prostředí,učí je rozpoznat dobro a zlo,vlastnosti lidí, zvířat,poznat celou vlast ,ale hlavně své okolí-rodný kraj, tradice, zvyky.Rozeznat co je skutečnost a co je nereálné.
Pomocí pohádek budeme probouzet  u dětí fantazii, smysl pro morální aspekty života,  probouzet empatii,objasňovat ,co znamená láska,uplatňovat ji v přirozených podmínkách.
Překonávat vlastní  strach,a tak radostně trávit citlivý předškolní věk v dětském kolektivu.

Hlavním záměrem naší školy je vytvořit u dětí přiměřeně jejich věku,individuálním schopnostem a možnostem, fyzickou, psychickou a sociální samostatnost a  základy dovedností, poznatků ,zkušeností, postojů a hodnot důležitých pro jeho další rozvoj a učení.
Usilujeme o to,stát se dětem  partnerem na cestě k rozvoji jeho osobnosti, aby při odchodu z naší MŠ byly samostatné, sebevědomé,vybavené potřebnými poznatky a vědomostmi pro život s vědomím,že jsou součástí lidské společnosti, dokáží být ohleduplné a citlivé k okolnímu světu a budou mít touhu po poznání i jiných části světa.
K tomuto záměru využíváme zejména pohádkových příběhů a povídek.

Kontakt:

Mateřská škola Vizovice , okres Zlín
Palackého nám. 888 
763 12  Vizovice
 
Tel:horní budova MŠ  577 452 726
      dolní budova MŠ  577 452 390
 
E- mail: msviz@zlinedu.cz

[Web-Mateřská škola Vizovice]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.