Sdílejte s přáteli:  

Mateřská škola Sady

Naše mateřská škola je umístěna v městské části Uherského Hradiště nazvané Sady. Je zasazena ve středu klidné, obytné části této čtvrti.

Mateřská škola Sady

Vřesová 50
68601 Uherské Hradiště - Sady

Telefon: 572 579 529
E-mail: mssady@uhedu.cz
Web: http://www.msuh.cz/?pgid=2&spgid=6&timeset=1212931066


Naše mateřská škola je umístěna v městské části Uherského Hradiště nazvané Sady. Je zasazena ve středu klidné, obytné části této čtvrti.Budova mateřské školy je z roku 1896 a původně sloužila jako škola. Takto fungovala až do roku 1973, kdy byla přestavěna na mateřskou školu. Do dnešního dne pak budova prošla několika rekonstrukcemi . K mateřské škole patří i menší zahrada, která je vybavena novými průlezkami pro děti.
Zajímavé vnitřní prostory nabízí dětem dvě útulné třídy, výtvarnou dílničku, tělocvičnu ve které také odpočíváme, šatnu, jídelnu, sociální zařízení, kuchyň ve které připravujeme jídlo i pro cizí strávníky.
Školní vzdělávací program
Náš školní vzdělávací program jsme nazvali Jsme si podobní a přeci každý jiný. Jeho smyslem je vychovat samostatné a dostatečně sebevědomé dítě, které se dokáže zapojit do naší společnosti. Dítě, které porozumí našemu světu a dokáží žít i spolupracovat s kamarády i s dospělými.

Kontakt:

Mateřská škola  Sady
Vřesová 50
686 01 Uherské Hradiště - Sady
 
TEL.:572 579 529      

E-MAIL: mssady@uhedu.cz

[Web-Mateřská škola  Sady]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.