Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next zlinsky-kraj golf next Mateřská škola Zlín– Malenovice

Mateřská škola Zlín– Malenovice

Resort školství prochází neustálým rozvojem , jehož cílem je najít optimální cestu vzdělanosti a vzdělání .Ztotožňujeme se s myšlenkou „zdravé MŠ“, neboť všechny MŠ by měly být „zdravé“ bez ohledu na přidělení statutu..

Mateřská škola Zlín– Malenovice

Tř. Svobody 835
76302 Zlín – Malenovice

Telefon: 577 103 285
E-mail: mssidlmal@zlinedu.cz
Web: http://www.mssidlmal.info


Resort školství prochází neustálým rozvojem , jehož cílem je najít optimální cestu vzdělanosti a vzdělání .Ztotožňujeme se s myšlenkou „zdravé MŠ“, neboť všechny MŠ by měly být „zdravé“ bez ohledu na přidělení statutu..

Veškeré dění v MŠ je propředeno estetickou výchovou , neboť estetika úzce souvisí s etikou a etika zase s ekologií a my se domníváme , že to jsou priority současné výchovy dětí ale také celé společnosti .Nepodceňujeme myšlenku – „za všechno , co jsem se v životě naučil , vděčím mateřské škole.“

Snažíme se vytvářet prostředí příjemné pro zaměstnance,děti i rodiče.Nejrůznějšími akcemi s dětmi i rodiči chceme dosáhnout pocitu vzájemné sympatie a dobré spolupráce při výchově“našich“ dětí. V roce 1997 jsme na základě projektu Ivany Pilátové experimentálně vyzkoušeli provoz Mateřského centra-pro maminky s dětmi na mateřské dovolené .V MC vidíme nejideálnější možnost propojení života rodiny a institucionální výchovy, společenství MŠ a rodiny.V současné době existují ve městě Zlíně 3 mateřská centra. Naše MŠ byla tou, která myšlenku MC ve Zlíně uvedla v život.

Kontakt:

Mateřská škola Zlín
tř. Svobody 835,
763 02 Zlín – Malenovice

tel:577 103 285
mobil:775 103 285
email : mssidlmal (at) zlinedu.cz

[Web - Mateřská škola Zlín]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.