Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next zlinsky-kraj golf next Mateřská školka v Polešovicích

Mateřská školka v Polešovicích

Naše mateřská škola se snaží o co nejužší spolupráci s rodiči dětí.Před nástupem dítěte do mateřské školy seznamujeme rodiče s požadavky mateřské školy, s výchovným zaměřením mateřské školy, s uspořádáním dne, se stravovacími zvyklostmi.

Mateřská školka v Polešovicích

Polešovice 682
68737 okr.Uherské Hradiště

Telefon: 572 593 268
E-mail: mspolesovice@uhedu.cz
Web: http://ms-polesovice.wz.cz


Naše mateřská škola se snaží o co nejužší spolupráci s rodiči dětí.Před nástupem dítěte do mateřské školy seznamujeme rodiče s požadavky mateřské školy, s výchovným zaměřením mateřské školy, s uspořádáním dne, se stravovacími zvyklostmi.Osobní předávání dětí učitelce ve třídě využíváme k individuálním rozhovorům o dětech,seznamujeme rodiče s výsledky výchovné práce.
Spolupracujeme s rodiči při přípravách a účastech dětí na kulturních akcích (divadlo, výlet, předplavecký výcvik, Mikulášská nadílka, vánoční besídka).
Nabízíme maminkám, jejichž děti ještě nenavštěvují mateřskou školu, možnost přijít si s nimi pohrát do ranních her. Maminky si vyměňují zkušenosti o výchově svých ratolestí a děti se později při nástupu do mateřské školy lépe adaptují v již známém prostředí.
Hlavní úkoly mateřské školy:
I.třída: "Vytvářet dětem podmínky pro tělesnou i duševní pohodu, sladit a vzájemně vyvážit potřebu svobody a potřebu řádu dítěte v mateřské škole."
II.třída: "Učit děti pozittivně myslet, upřednostňovat dobro před zlem. Vlastní úvahou je zapojovat do řešení konfliktních situací a tímto způsobem obohacovat svůj citový život a získávat tak předpoklad pro rozvíjení svých znalostí a dovedností."

Kontakt:

Mateřská školka v Polešovicích
Polešovice 682
687 37 okr.Uherské Hradiště

Tel: 572 593 268
e-mail:mspolesovice@uhedu.cz

[Web- Mateřská školka v Polešovicích]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.