Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next zlinsky-kraj golf next Mateřská školka Velký Ořechov

Mateřská školka Velký Ořechov

Kvalitní zpracování školního kurikula na základě požadavků Rámcového programu předškolního vzdělávání, zakomponování vyhovujících složek stávajících plánovacích materiálů do jeho struktury.

Mateřská školka Velký Ořechov

Velký Ořechov č. p. 27
76307 Velký Ořechov

Telefon: 577 996 081
E-mail: msorechov@msorechov.cz
Web: http://www.msorechov.cz


Kvalitní zpracování školního kurikula na základě požadavků Rámcového programu předškolního vzdělávání, zakomponování vyhovujících složek stávajících plánovacích materiálů do jeho struktury.Aplikace třídních vzdělávacích programů, vycházejících z kvalitní diagnostické práce a dobré znalosti svěřených dětí.

V průběhu roku jsou dle potřeb svolávány schůzky s výborem rodičů.Všechny pedagogické. pracovnice jsou rodičům k dispozici k výchovným konzultacím, v průběhu ledna jsou pak plánovány rozhovory s rodiči,jejichž dětem doporučujeme vyšetření školní zralosti. Plán aktivit je předběžný a může být měněn či doplňován.Očekávány jsou návrhy, připomínky a pomoc z řad rodičů.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.