Sdílejte s přáteli:  

Školička Babyboomer

czech-english nursery, first step to English...

Školička Babyboomer

Faměrovo nám.
61800 Brno

Telefon: 777 978 978
E-mail: info@babyboomer.cz
Web: http://www.babyboomer.cz


KoBabyboomer.cz vznikl na základě lásky k dětem, to znamená, že naším cílem je mít kolem sebe jak šťastné a usměvavé děti, tak klidné a spokojené rodiče. Dětem se snažíme vytvořit příjemné prostředí naplněné aktivitami, které rozvíjejí jejich osobnost. Ke každému dítěti přistupujeme individuálně a veškeré potřeby přizpůsobujeme jejich potřebám a věku. Babyboomer sídlí v klidné časti Brna, v útulném rodinném domečku přizpůsobeném speciálně pro hraní, výuku a bezpečnost vašich dětí. Před domem se nachází park ve kterém si děti hrají. Při nepřízni počasí děti nejsou celý den ve školce, protože máme zastřešenou terasu a proto jsme na čerstvém vzduchu každý den ... Naše služby Provozní doba NONSTOP.
To znamená, že o Vaše děti se postaráme jak ve dne, tak v noci. A ne jen ve všední den, ale také o víkendech a svátcích. Pokud nemáte dostatek času a potřebovali by jste Vaše dítě dopravit do a ze školky, mame řešení... TaxiBabyboomer. Ceny za naše služby jsou smluvní již od 50 Kč za hodinu a maximální cena nepravidelného hlídání je 120Kc. Více informací naleznete na www.babyboomer.cz / info@babyboomer.cz nebo na telefonní čísle 777 978 978. Naše cíle Naším záměrem je navození cizojazyčného prostředí již pro děti od plínek až po šikovné děti, kteří se chystají do školy. Zároveň chceme pomoc rodičům, kteří se třeba z pracovních důvodů nemohou dítku věnovat celý den, proto s dětmi pořádáme různé tématické výlety, výuku plavání, tenisu, keramiku a další zájmové aktivity, které budou vaše děti určitě bavit a jen tak je neomrzí. Babyboomer nabízí komplexní didaktické služby s maximální kvalitou, připravované flexibilně dle potřeby jedince a jeho rodiče.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.