Sdílejte s přáteli:  

Mateřská škola Delfínek

Každý den se zaměřujeme na tělesný rozvoj a fyzickou zdatnost, jako součást zdravého způsobu života, děti cvičí protahovací a zdravotní cviky, hrají pohybové hry a mají volný individuální pohyb při pobytu venku.

Mateřská škola Delfínek

Gorkého 289
54101 Trutnov

Telefon: 499 816 354
E-mail: ms_gorkeho@trutnov.cz
Web: http://mstrutnov.cz/nskolka.php?mesto=Trutnov&ide=1&akce=preregistr


Každý den se zaměřujeme na tělesný rozvoj a fyzickou zdatnost, jako součást zdravého způsobu života, děti cvičí protahovací a zdravotní cviky, hrají pohybové hry a mají volný individuální pohyb při pobytu venku.

Jednotlivé třídy jsou barevně odlišeny a jsou vybaveny novým nízkým nábytkem i modernizovaným sociálním zařízením. V každé třídě máme čističku vzduchu. Víme, že v tomto věku jde o významnou vývojovou etapu v životě dítěte, proto budujeme vztah k druhým dětem. Dítě se ve smíšené třídě rozvíjí a nenásilnou formou si upevňuje vlastnosti jimiž jsou - obětavost, tolerance, soucit a pomoc druhým. Snažíme se tím připravit dětem vhodné podmínky pro základy vztahu nad jiné vzácného - přátelství. Myslíme si, že se nám to daří, proto sem chodí děti rády, jsou zde veselé a spokojené.
Každá třída má ložnici, hernu, kabinet, umyvárnu + WC pro děti a dospělé. Lehátka na ložnicích se každý den uklízí a děti mají další prostor pro hru. Ložnice se též využívá jako tělocvična. Třídy jsou standardně vybaveny dřevěnými židličkami a barevnými stolky, jejichž barevný povrch se dá využít na malování křídou a ke grafomotorickým cvikům. Slouží i ke stravování dětí. K dispozici je i velká tabule u stolečků.
Na hernách jsou koberce. Dětský nábytek je nízký, byl vyroben dle našeho návrhu na zakázku a je ze dřeva, opatřen kulatými rohy. Je praktický se zásuvkami a kontejnery na kolečkách. Pro hru dětí využíváme plastovou skluzavku, velkou průlezku housenku a domeček z umělé hmoty. Tyto hrací doplňky se vždy po určité době ve třídách střídají.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.