Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola Zahrádka

Mateřská škola Zahrádka

Předškolní vzdělávání probíhá na základě Třídních vzdělávacích programů. Ty jsou zpracovávány převážně měsíčně, vycházejí z programu Jiskra a podrobně stanovují obsah a prostředky vzdělávání v jednotlivých projektových tématech.

Mateřská škola Zahrádka

Ohradní 1367/2
14000 Praha 4 - Michle

Telefon: 241 730 541
E-mail: ms.zahradka@volny.cz
Web: http://mszahradka.cz/


Předškolní vzdělávání probíhá na základě Třídních vzdělávacích programů. Ty jsou zpracovávány převážně měsíčně, vycházejí z programu Jiskra a podrobně stanovují obsah a prostředky vzdělávání v jednotlivých projektových tématech.Učitelky programy zpracovávají na základě informací o jednotlivých dětech v dané třídě, s ohledem na jejich potřeby, možnosti a zájmy. Stanovují kompetence, které v daném období nejvíce sledují a vyhodnocují jejich naplňování. K tomu jim velmi dobře slouží i evaluační listy jednotlivých dětí, které zpracováváme zpravidla 3x ročně. Z nich vyplývají i potřeby jednotlivých dětí, které se odráží ve výběru projektů a metod vzdělávání.

Ve škole poskytuje pravidelnou logopedickou péči klinická logopedka.Zvláštní péči věnujeme dětem s odkladem školní docházky.

Škola je velmi dobře hodnocena z hlediska prostorových možností, každá třída má dostatek místa pro různorodé činnosti, jídlo, spánek i hru. Děti mají prostorné šatny, učitelky volné prostory pro uskladnění pomůcek. Navíc je plně využívána tělocvična, zřízená z původního skladu. Také výtvarné potřeby včetně keramické pece jsou v odděleném prostoru.
Školní zahrada odpovídá 20ti letému provozu v místě, kde nejsou možné vycházky do okolí. Je průběžně doplňováno zahradní nářadí a prováděna drobná údržba.

Kontakt:

Mateřská škola Zahrádka
Ohradní 1367/2
140 00  Praha 4-Michle

Tel: +420 241 730 541
Fax: +420 241 730 541

Email: ms.zahradka@volny.cz

[Web-Mateřská škola Zahrádka]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.