Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next vysocina golf next Mateřská škola Pěšinky

Mateřská škola Pěšinky

Naším cílem je dovést dítě na konci svého předškolního období k tomu, aby v rozsahu svých osobních předpokladů získalo věku přirozenou fyzickou, psychickou a sociální samostatnost a základy kompetencí důležitých pro jeho další rozvoj a učení, pro život a vzdělávání.

Mateřská škola Pěšinky

Pěšinky 231
58291 Světlá nad Sázavou

Telefon: 569 452 165
E-mail: skolka.pesinky@seznam.cz
Web: http://www.mslanecka.unas.cz/Pesinky/Zaklad.htm


Naším cílem je dovést dítě na konci svého předškolního období k tomu, aby v rozsahu svých osobních předpokladů získalo věku přirozenou fyzickou, psychickou a sociální samostatnost a základy kompetencí důležitých pro jeho další rozvoj a učení, pro život a vzdělávání.Naším záměrem je vytvoření takového prostředí, ve kterém budou děti prožívat pohodu - citovou, fyzickou i sociální. Velký důraz klademe na spolupráci s rodinou.

Mateřská škola Pěšinky, je jednotřídní pro děti od tří do šesti let. Objekt MŠ je adaptovaná vilka umístěná ve velké zahradě, v dostatečné vzdálenosti od hlavní komunikace, což zajišťuje pěkné a klidné prostředí. Na zahradě je pískoviště a velký altán, kde děti mohou pobývat i v deštivém počasí a který využíváme v letním období ke stolování. Jsou zde vzrostlé stromy a keře, skýtající dostatek stínu. Je vybavena novým hradem, houpačkami, skluzavkami a přenosným bazénem. Vnitřek budovy má 300m2 obytné plochy. Herna, kde si děti hrají, slouží rovněž jako ložnice pro odpolední odpočinek dětí. Školka je vybavena množstvím zajímavých hraček a pomůcek, které slouží k harmonickému rozvoji všech dětí. Mateřská škola má vlastní kuchyň. Kapacita MŠ je 28 dětí.

Kontakt:

Mateřská škola Pěšinky-Světlá nad Sázavou
Pěšinky 231
582 91 Světlá nad Sázavou

Tel.:+420 569 452 165


E-mail: skolka.pesinky@seznam.cz

[Web-Mateřská škola Pěšinky]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.